amic
14 بهمن 1401 - 13:49

سقوط بهمن در گردنه قسطین‌لار الموت / ۱۴ راه روستایی همچنان مسدود است

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قزوین گفت: برفی که در بامداد امروز (۱۴ بهمن) بارید، در ساعت ۵ بامداد منجر به یک مورد سقوط بهمن در گردنه قسطین‌لار الموت بعد از راهدارخانه این مسیر شد که با عملیات نیروهای راهداری مسیر بازگشایی شد.

جواد حق‌لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: برفی که در بامداد امروز (14 بهمن) بارید، در ساعت 5 بامداد منجر به یک مورد سقوط بهمن در گردنه قسطین‌لار الموت بعد از راهدارخانه این مسیر شد که با عملیات نیروهای راهداری مسیر بازگشایی شد.

وی با بیان اینکه با بارش‌های شب گذشته هیچ جاده اصلی و فرعی در استان قزوین مسدود نشده است، اضافه کرد: همچنین این بارش‌ها منجر به انسداد هیچ راه روستایی نشد. با این حال به خاطر بارش 3 شب گذشته همچنان مسیر 14 راه روستایی مسدود مانده است که این مسیرها امروز بازگشایی می‌شوند.

حق‌لطفی با ذکر اینکه تمامی محورهای مواصلاتی شریانی استان قزوین باز است، شایعه برف 2 متری در آوج را تکذیب کرد و گفت: اگر برف 2 متری در آوج می‌بارید، شاهد انسداد شدید راه‌های روستایی این شهرستان بودیم که در حال حاضر راه‌های روستایی این شهرستان همه باز هستند.

انتهای پیام/ن

 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1016743